ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Черкаський представник Уповноваженого зустрілася з очільником області та представниками центрів комплектування

Черкаський представник Уповноваженого зустрілася з очільником області та представниками центрів комплектування

Регіональний представник Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин у Черкаській області Анна Донець взяла участь у нараді під головуванням очільника обласної військової адміністрації Ігоря Табурецького.

На даній зустрічі вирішили питання взаємодії із територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, психологічної та юридичної допомоги родинам, підтримки і супроводу громадян, які потребують особливої уваги.

За словами регіонального представника, це є тим мінімумом, яким мають бути забезпечені на належному рівні всі ті, хто цього потребує, бо вони не повинні лишитися зі своїм горем на одинці.

«Регіональний центр Офісу Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти, безпосередньо може допомогти у вкрай важливому супроводі та підтримці родин. Ми завжди відкриті для консультацій та спільної пошукової роботи», – підкреслила Анна Донець.