ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Законодавство

Законодавство

ПОЛОЖЕННЯ
про Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

1. Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (далі – Уповноважений), є посадовою особою Мінреінтеграції, на яку покладено повноваження щодо координації розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, та вирішення інших пов’язаних з цим питань відповідно до Закону України “Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин”.

2. Уповноважений у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Мінреінтеграції, міжнародними договорами України, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, та цим Положенням.

3. На посаду Уповноваженого призначається особа, яка є громадянином України, має ступінь вищої освіти не нижче магістра, стаж роботи не менше семи років, вільно володіє державною мовою, володіє іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

4. Уповноважений призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України, внесеним на підставі пропозицій Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

5. Уповноважений підпорядковується Віце-прем’єр-міністрові України – Міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

6. Посада Уповноваженого належить до посад, на які не поширюється дія Закону України “Про державну службу”.

Деякі питання виконан… : Постанова Кабінету Міністрів України; Положення, Порядок, Форма типового документа, Протокол, Опис, Акт, Перелік від 29.04.2022 № 511