ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » До родин зниклих безвісти: не піддавайтеся на провокації та пам’ятайте про інформаційну безпеку

До родин зниклих безвісти: не піддавайтеся на провокації та пам’ятайте про інформаційну безпеку

Родини зниклих безвісти мають розуміти, що публічні заходи, зокрема проведення акцій, публікації у ЗМІ не прискорять процес звільнення з полону чи передачі тіл загиблих героїв. У процесі звільнення полонених вирішальним є процес переговорів з протилежною стороною. Органи державної влади розуміють потреби громадян і враховують та захищають ваші інтереси без мітингів, скандувань та зайвого інформаційного шуму.

Ми з вами на одному боці. Іноді, несвідомими діями громадяни можуть завдати шкоди перемовному процесу, а в гіршому випадку — і своїм рідним.

Ми розуміємо, що за підбурюванням у чатах, де спілкуються рідні зниклих та полонених, як правило стоять ворожі пропагандисти та спецслужби, які хочуть зіштовхнути українське суспільство та владу.

Для України кожен зниклий чи полонений оборонець однаково цінний. Ми змагаємося і будемо змагатися за повернення кожного з полону.

Будьте обачні, спілкуючись в мережі Інтернет, пам’ятайте про інформаційну безпеку та безпеку своїх рідних. Не передавайте жодні дані незнайомим людям, а також неофіційним інтернет-ресурсам, довіряйте лише офіційним структурам, які роблять усе для того, щоб ви якомога скоріше змогли побачити своїх рідних.

Якщо ви стали жертвами інформаційної атаки з боку ворожої сторони — повідомляйте нам на гарячу лінію: 0 800 339 247 або пишіть у месенджерах за номером: (095) 896-04-21.