ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » ​​Духовенство продовжує підтримувати родини зниклих та полонених

​​Духовенство продовжує підтримувати родини зниклих та полонених

У Патріаршому домі у Львові відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з родинами військовополонених і зниклих безвісти. Участь у заході взяли близько сімдесяти представників родин полонених переважно із Галичини. Також була мама військового з окупованого Бердянська.

На початку зустрічі організатори, серед яких координаторки Центру Уповноваженого зі зниклих безвісти на Київщині Анастасія Голішевська та на Львівщині Марія Петришин, подякували Блаженнішому Святославові за те, що він із відкритим серцем приймає родини полонених захисників у своїй резиденції, а також наголосили, що від 2014 року вони постійно відчувають підтримку Глави й духовенства УГКЦ.

«Ми всі мріємо про перемогу, а я ще мрію про те, аби після цієї перемоги ми були разом, цілими родинами. Ця ніша, яку нам дав Бог, дуже складна. На сьогодні кількість заручників і безвісти зниклих зростає. Дякуємо, що Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій та Блаженніший Святослав звертаються до світової спільноти з проханням про підтримку в цьому питанні, а також постійно його піднімають на міжнародному рівні», — сказала Анастасія Голішевська.

Блаженніший Святослав запевнив присутні родини в молитовній підтримці зі сторони Церкви, а також особисто пообіцяв, що буде зроблено все можливе, аби знайти рідних і близьких цих людей. І закликав їх віддати своїх рідних у Божі руки, а найголовніше — за жодних обставин не опускати свої рук.