ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Міжнародні партнери передадуть додаткові рефрижератори для зберігання тіл загиблих героїв

Міжнародні партнери передадуть додаткові рефрижератори для зберігання тіл загиблих героїв

Сьогодні Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко провів онлайн-зустріч із речниками Федерального агентства технічної допомоги (THW) Міністерства внутрішніх справ Німеччини та представниками Бюро судово-медичної експертизи Німеччини.

На зустрічі також були присутні директор ДСУ «Головного бюро СМЕ МОЗ України» Ігор Розовик та директор Київського обласного бюро судово-медичної експертизи Костянтин Ворошилов.

Сторони обговорили можливу допомогу міжнародних партнерів в напрямку роботи Уповноваженого та інших відповідальних структур, які сприяють пошуку та ідентифікації зниклих безвісти осіб.

За результатами онлайн-зустрічі досягли домовленості, що Федеральне агентство технічної допомоги надасть Україні 10 одиниць рефрижераторів (контейнерів та вантажівок-холодильників) для зберігання тіл загиблих героїв.

«Дякуємо міжнародним донорам, які продовжують підтримувати гуманітарну місію Офісу Уповноваженого та інших дотичних структур. Наразі ця допомога є вкрай важливою для нашої держави. Сподіваємося на те, що й інші партнери сприятимуть цій надважливій справі. Ми дуже цінуємо кожного, хто підтримує в складний для нашої держави час!» – наголосив під час зустрічі Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.