ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Дніпропетровщині відбулася зустріч з родинами зниклих і полонених героїв

На Дніпропетровщині відбулася зустріч з родинами зниклих і полонених героїв

У місті Павлоград, що на Дніпропетровщині, відбулася зустріч із родинами захисників, які мають статус зниклих безвісти за особливих обставин або ж перебувають у ворожому полоні.

Зустріч відбулася за ініціативи регіонального представника відокремленого підрозділу ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» у Дніпропетровській області Алли Макух та відокремленого підрозділу ВГО «Об‘єднання матерів і дружин Захисників України» в місті Павлоград.

До зустрічі долучилися представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста, місцевої влади, поліції, центру комплектування та соціальної підтримки, соціального захисту, юристи правозахисної групи «Січ».

Зустрічі в регіонах відбуваються за сприяння Міжнародного фонду «Відродження», який всіляко підтримує родини зниклих безвісти осіб.

Родини зниклих та полонених отримали як загальні, так і індивідуальні консультації щодо проблемних питань.

«Кожен із присутніх був почутий, а їх проблеми були вирішені. Завдяки спільним зусиллям та діалогу між сторонами зустріч пройшла дуже конструктивно. Дякую всім, хто до неї долучився. Проблема зниклих і полонених – це не лише проблема їх рідних, а цілої держави!» – підкреслила під час зустрічі регіональний представник ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» Алла Макух.

Родини зниклих і полонених можуть звернутися за допомогою до відокремленого підрозділу ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» у Дніпропетровській області за телефоном:  (096) 209-79-12.