ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Київщині розпочався турнір з волейболу пам’яті загиблих захисників України

На Київщині розпочався турнір з волейболу пам’яті загиблих захисників України

Турнір з волейболу пам’яті загиблих захисників України, членів «Групи Патріот», розпочався в Ірпені.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу».

Церемонія відкриття волейбольних змагань відбулася у суботу 18 травня. На заході був присутній голова громадської організації «Група Патріот» Олег Котенко, який звернувся до присутніх.

«Наші Герої загинули на Київщині, Запорізькому, Харківському напрямках, під Бахмутом. Вони пішли на війну, щоб ми мали змогу грати у волейбол сьогодні та в майбутньому. Наші військові на лінії фронту роблять все аби таких свят спорту, як сьогодні, було більше. Бажаю, щоб сьогоднішній турнір пройшов конкурентно і в спортивній боротьбі. Разом до перемоги», – зазначив він.

Крім того, подію відвідали представники громадськості та засобів масової інформації.

У турнірі пам’яті загиблих захисників України з волейболу беруть участь чотири клуби – «Боярка Патріот», «Ірпінь-Молодість», «Бориспіль», «Метеор», які протягом кількох наступних днів визначать переможця.

Результати всіх матчів можна буде дізнатися у нас на сайті.

Втрати ГО «Група Патріот» на війні: Татієвський Владислав Ігорович (позивний – ХОХОЛ), Кот Сергій Миколайович (позивний – КОТ), Кондратюк Віталій Васильович (позивний – ВЕДМІДЬ), Хасанов Тимур Борисович (позивний – КАЗБЕК), Кубрушко Сергій Володимирович (позивний – ЖУК) та Шостак Андрій Едуардович (позивний – ДЖОН).