ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Тернопільщині представники Уповноваженого зустрілися з родинами зниклих безвісти

На Тернопільщині представники Уповноваженого зустрілися з родинами зниклих безвісти

У Тернополі відбулася зустріч з родинами зниклих військових, яку ініціювали регіональний представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Петро Гурняк та радник Уповноваженого з юридичних питань Іван Ангелін.

Іван Ангелін розповів присутнім про те, як отримати витяг з Єдиного реєстру зниклих безвісти, що запрацював у МВС України, вкотре нагадав про алгоритм дій та відповів на найбільш актуальні питання родичів зниклих військовослужбовців.

Запрошені на зустріч представники Департаменту соцзахисту та міського й районного ТЦК повідомили присутнім адреси для отримання безоплатної допомоги, надали роз’яснення щодо отримання виплат передбачених для родин військовослужбовців, нагадали про алгоритм отримання посвідчення члена родини зниклих безвісти осіб.

Загалом зустріч для родин зниклих військовослужбовців була досить конструктивною та змістовною.

«Такі зустрічі для родин зниклих осіб є дуже важливими. Люди розуміють, що їх не залишили один на один зі своєю бідою. Під час них родичі отримують відповіді на найактуальніші питання. Ми не тільки консультуємо людей, але й, за можливості, одразу вирішуємо проблематичні моменти!» – наголосив регіональний представник Уповноваженого Петро Гурняк.

Нагадаємо, звернутися до регіонального координатора в Тернопільській області можна особисто за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. № 218 або ж за телефонами: +38 (096) 490-49-74.