ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Закарпатті триває співпраця представника Уповноваженого з іншими відповідальними структурами

На Закарпатті триває співпраця представника Уповноваженого з іншими відповідальними структурами

На Закарпатті за участі представника Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Власти Рейпаші відбулася зустріч з представниками обласної прокуратури, Нацполіції, безплатної правової допомоги, НДЕКЦ, обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Під час заходу сторони обговорили низку питань. Зокрема, налагодження співпраці між родичами зниклих військовослужбовців та компетентними органами, здачу ДНК-матеріалів і отримання висновків по ним, деталі актів розслідування й отриманих результатів.

Зрештою досягнуто домовленостей, щодо покращення процесу інформування родичів про хід розслідування справ зниклих. Також за результатами наради вирішили створити в області єдину базу безвісти зниклих.

Окремо обговорили питання попередньої здачі ДНК ще до відправлення військовослужбовців на війну. Як зазначили представники відповідних органів, у Закарпатській області на сьогодні вже понад 90% представників НГУ та Нацполіції дану процедуру пройшли.

«Проблемні питання родин безвісти зниклих за особливих обставин потребують негайного вирішення. Дуже важливо, щоб між сторонами були співпраця і діалог. Лише разом можна досягнути бажаного результату», – зазначила представник Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Закарпатській області Власта Рейпаші.

Звернутися до регіонального представника в Закарпатській області можна за телефоном: +38 (050) 665-45-25.