ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Закарпатті, за ініціативи Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, відбулася чергова зустріч із родинами зниклих військовослужбовців

На Закарпатті, за ініціативи Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, відбулася чергова зустріч із родинами зниклих військовослужбовців

До зустрічі долучилися регіональний Координатор Офісу Уповноваженого Власта Рейпаші, заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський, представник територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Представник Офісу Уповноваженого Іван Ангелін обговорив із родичами зниклих найбільш актуальні питання, які їх цікавлять, надав вичерпні роз’яснення, щодо алгоритму дій  із пошуку зниклих, нагадав про дотримання інформаційної безпеки.

Щоб родини могли безперешкодно дізнаватися про перебіг подій розслідування, їм надали допомогу, з встановленням контакту зі слідчими, органами прокуратури та СБУ.

У Закарпатській області звернутися до Координаційного центру Офісу Уповноваженого можна за телефонами: +38 (067) 005-33-55, +38 (050) 665-45-25.

Зустрічі з родинами зниклих військовослужбовців продовжаться й наступного року.