ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Житомирщині відбулася зустріч із родинами зниклих безвісти

На Житомирщині відбулася зустріч із родинами зниклих безвісти

Днями радник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Іван Ангелін та регіональна координаторка Валентина Волкова зустрілися з родинами зниклих у місті Овруч, що на Житомирщині.

Під час зустрічі представник Офісу Уповноваженого традиційно надав роз’яснення, щодо алгоритму дій, коли людина тривалий час не виходить на зв’язок.

Також рідним вкотре нагадали про важливість інформаційної безпеки в мережі інтернет, адже це може нашкодити військовим та цивільним, котрі можуть перебувати в полоні.

«Кожен повинен пам’ятати, що висвітлюючи дані про зниклого в мережі інтернет, ви фактично передаєте їх ворожій стороні. Тож у жодному разі не публікуйте особисті дані в пабліках та чатах!» – наголосив під час зустрічі Іван Ангелін.

Крім того, радник Уповноваженого нагадав присутнім про те, що вони мають  можливість на безоплатну юридичну допомогу. Крім спільної бесіди Іван Ангелін надав індивідуальні консультації кожному із присутніх.

Висловлюємо вдячність за допомогу в організації зустрічі Овруцькому міському голові Івану Коруду. У складний для всіх час дуже важливо, єднатися та спільно боротися за кожного зниклого. В межах роботи Офісу Уповноваженого та регіональних координаторів в областях такі зустрічі будуть продовжуватися.