ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Об’єднуємося з органами місцевої влади довкола підтримки родин зниклих безвісти осіб

Об’єднуємося з органами місцевої влади довкола підтримки родин зниклих безвісти осіб

Сьогодні співзасновник ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» Олег Котенко спільно з головою Черкаської ОВА Ігорем Табурцем, радником громадської організації Іваном Ангеліним та регіональним представником відокремленого підрозділу Анною Донець зустрілися з родинами зниклих безвісти Черкащини.

Співпраця громадських організацій та органів державної влади в регіонах є надважливою, адже спільно можна охопити більший обсяг роботи, щоб допомогти та підтримати родини зниклих осіб.

За результатами зустрічі домовилися про активну взаємодію та нові взаємні напрацювання в цьому напрямку роботи.

У форматі діалогу сторін відпрацювали всі проблемні питання, які виникають у родин зниклих безвісти осіб. Як завжди серед найпоширеніших: взаємодія з військовими частинами, ТЦК та СП, слідчими, а також потреба в юридичному супроводі.

«Родинам необхідна підтримка. Зі свого боку ми прикладаємо максимум зусиль, але коли решта стоятиме осторонь цієї проблеми – належного результату не буде. Воїни боролися й борються за нас, своєю чергою ми повинні боротися за зниклих безвісти та полонених. Дякую всім, хто долучається. Дякую, очільнику Черкаської ОВА Ігорю Табурцю, за підтримку родин та роботи нашого представника в регіоні!» – наголосив під час зустрічі Олег Котенко.