ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Олег Котенко: «Зустрічі з родинами зниклих безвісти осіб мають виключно консультативний характер»

Олег Котенко: «Зустрічі з родинами зниклих безвісти осіб мають виключно консультативний характер»

Вчора команда громадської організації «ГРУПА ПАТРІОТ» із робочим візитом перебувала у Львові.

У рамках робочої поїздки спільно з регіональним представником відокремленого підрозділу Марією Петришин, за сприяння Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб» зустрілися з родинами осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

▪️ Кожна офлайн зустріч спрямована на вирішення проблем та надання консультацій для цієї категорії населення.

Представники громадської організації зосередили увагу, що наразі вони працюють на волонтерських засадах. Зустрічі з родинами мають виключно консультативний характер, адже повноваження, щодо розшуку, повернення тіл та обміни полоненими, мають виключно державні органи.

Під час зустрічі особисто поспілкувалися з кожною родиною, особливу увагу зосередили на юридичній допомозі й соціальних гарантіях. Шляхом діалогу вдалося вирішити більшість проблемних питань. Решту складних кейсів було взято на контроль, наразі напрацьовуються шляхи їх вирішення.

 «Наша місія виключно волонтерська. Ми не можемо відповідати на питання, за які несе відповідальність виключно держава. Громадська організація й надалі буде допомагати родинам, але вам потрібно розуміти, що наші повноваження наразі обмежені. Незважаючи ні на що, ми продовжуємо розшукувати кожного, з ким війна обірвала зв’язок!» – наголосив під час зустрічі співзасновник ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» Олег Котенко.