ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Про зниклих українців внаслідок землетрусу в Туреччині повідомляйте на гарячі лінії Офісу Уповноваженого

Про зниклих українців внаслідок землетрусу в Туреччині повідомляйте на гарячі лінії Офісу Уповноваженого

Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, висловлює щирі співчуття дружньому турецькому народу, постраждалому внаслідок землетрусу та пов’язаних із ним техногенних аварій.

Внаслідок серії руйнівних землетрусів 6 лютого, значна територія Туреччини зазнала ушкоджень, що призвело до загибелі та травмування людей, серед яких можуть бути й українці.

В зв’язку з цим оголошується збір інформації, про наших співвітчизників, які перебувають на території Туреччини станом на 6-7 лютого 2023 року.

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко закликає всіх, кому відома інформація про громадян України, які перебувають на території Турецької Республіки, надати відомості про таких осіб для встановлення їх місця знаходження на даний час.

Установлення місця перебування громадян України, зниклих безвісти внаслідок природних катаклізмів, є компетенцією Уповноваженого незважаючи на місце зникнення.

На даний час Уповноваженим ведуться консультації з МЗС України та ДСНС України щодо надання допомоги Туреччині у проведенні пошукових робіт, спрямованих на розшук не лише українців, а й місцевих жителів.

Усю відому вам інформацію просимо повідомляти на гарячі лінії Уповноваженого: для дзвінків з України за телефоном: 0 800 339 247, із-за кордону повідомити нам можна через меседжери за номером: (095) 896-04-21.