ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Продовжуємо налагоджувати співпрацю з благодійниками, які опікуються родинами зниклих безвісти осіб

Продовжуємо налагоджувати співпрацю з благодійниками, які опікуються родинами зниклих безвісти осіб

Провели робочу зустріч із представниками Благодійного фонду «Роду сила», які від початку повномасштабного вторгнення опікуються родинами зниклих безвісти осіб та надають гуманітарну допомогу людям, які проживають на територіях найбільш постраждалих від війни.

За результатами зустрічі домовилися про співпрацю в напрямках підтримки родин зниклих безвісти та гуманітарного реагування, зокрема евакуації найбільш незахищених верств населення з територій, де безпекова ситуація найбільш складна.

Найближчим часом між ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» та БФ «Роду сила» буде підписано меморандум, у рамках якого будемо напрацьовувати нові шляхи підтримки родин зниклих та постраждалих від війни осіб.

Також обговорили майбутню зустріч із родинами, якими опікується фонд.

«Громадські та благодійні організації мають об’єднуватися заради спільної мети. Лише спільно ми зможемо ефективніше допомагати людям та всіляко реагувати на виклики сьогодення. Постійна комунікація – це найдієвіший метод підтримки тих, хто цього наразі потребує найбільше!» – наголосив під час зустрічі Олег Котенко.