ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » ​​Регіональні координатори створюють нові програми психологічної підтримки для родин зниклих осіб

​​Регіональні координатори створюють нові програми психологічної підтримки для родин зниклих осіб

Надання вчасної психологічної допомоги особам, що постраждали від війни, а особливо сім’ям зникли осіб, є вкрай важливим питанням.

Представники Офісу Уповноваженого продовжують взаємодіяти з організаціями, які допоможуть відновити психічне здоров’я родин зниклих осіб.

У Миколаєві регіональний координатор Офісу Віктор Мойсеєв спільно з психологом Олесею Ольшевською провели зустріч із представниками Координаційним штабу з питань поводження з військовополоненими  південного регіону, де обговорили питання спільної співпраці, розробки нових програм для надання якісної психологічної допомоги.

До зустрічі долучилися координатори соціального проєкту «Спокій» та благодійного фонду «Голоси дітей», а також головний лікар Центру психічного здоров’я та реабілітації «Лісова поляна».

У подальшому для родин зниклих, полонених та діючих військових будуть створені психоедукаційні групи, які допоможуть відновити їх психологічне здоров’я.

Також присутнім презентували сучасне інтерактивне обладнання  «Briolight», яке активно використовують в психологічній роботі з сім’ями учасників бойових дій в рамках проєкту  «Спокій».

Звернутися до регіонального координатора Офісу Уповноваженого в Миколаївській області можна за телефоном: +38 (095) 884-36-41.