![](https://grupa-patriot.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/Знімок-екрана-2023-06-01-о-17.23.40.png)
У Житомирі регіональна координаторка Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, провела зустріч зі старшим інспектором з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України в Житомирській області.
Під час зустрічі вони обговорили напрямки співпраці у вирішенні проблем, з якими стикаються рідні зниклих осіб.
Зокрема однією з важливих тем обговорення стала взаємодія між рідними та слідчим, який веде справу про зникнення людини.
Наразі, щоб покращити взаємодію у спілкуванні, планується створити алгоритм дій для вирішення даної проблеми.
Співпраця продовжиться – вже запланована чергова зустріч зі слідчими органами.
«Всі ми працюємо в одному напрямку та прикладаємо максимум зусиль в пошуках безвісти зниклих осіб. Мета в нас одна – знайти й повернути героїв, які стояли на захисті нашої країни!» – підкреслила регіональна координаторка Валентина Волкова.