ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Регіональні представники Уповноваженого долучилися до тренінгів судово-медичної ідентифікації

Регіональні представники Уповноваженого долучилися до тренінгів судово-медичної ідентифікації

Регіональні представники Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, долучилися до тренінгів судово-медичної ідентифікації, які організувала делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

У триденному тренінгу окрім представників Офісу Уповноваженого беруть участь співробітники слідчих органів, судово-медичної служби та запрошений спікер Мерседес Саладо Пуерто, яка неодноразово залучалася до розслідувань по всьому світу.

Присутніх ознайомлюють із процесом попереднього розслідування,  аналізом судово-медичної ідентифікації, управлінням бази даних, проведенням дослідження тіл загиблих, складанням висновків.

За словами регіональних представників Уповноваженого, вся отримана інформація стане в нагоді у взаємодії з структурами, які залучені до процесу ідентифікації тіл загиблих героїв.

Нагадаємо, якщо ваша близька людина зникла безвісти за особливих обставин, ви можете звернутися до регіонального представника Уповноваженого в своєму регіоні. Перелік контактів представників за посиланням.