ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Родини зниклих осіб повинні вчасно та безперешкодно отримувати інформацію щодо своїх близьких

Родини зниклих осіб повинні вчасно та безперешкодно отримувати інформацію щодо своїх близьких

Триває співпраця з Міжнародним фондом «Відродження», який всіляко підтримує діяльність громадських організацій в напрямку допомоги родинам зниклих безвісти осіб.

Сьогодні представник ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» Олег Котенко провів робочу зустріч із координаторкою програми Міжнародного фонду «Відродження» Ольгою Гальченко.

Під час зустрічі обговорили нові вектори роботи в напрямку підтримки родин осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Зосередили увагу на покращенні функціонування Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та вчасному отриманні родинами інформації про зниклих осіб, яка повинна зосереджуватися в єдиній доступній для людей базі.

Також обговорили напрацювання з боку громадського сектору законотворчої бази в напрямку безперешкодного отримання родинами зниклих осіб безоплатної вторинної правової допомоги.

«Родини зниклих безвісти осіб спантеличені від свого горя. Саме тому для них важливо мати чітке розуміння того, куди їм потрібно звертатися за допомогою. З боку громадського сектору ми повинні робити все, щоб наші напрацювання допомогли людям вчасно та безперешкодно отримувати інформацію, щодо своїх рідних! Своєю чергою ми готові ділитися з держустановами своїм досвідом та напрацюваннями, щоб підсилювати ефективність роботи в напрямку зниклих осіб!» – наголосив під час зустрічі Олег Котенко.