ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Швейцарія надалі допомагатиме в пошуковій роботі зниклих безвісти осіб

Швейцарія надалі допомагатиме в пошуковій роботі зниклих безвісти осіб

На запрошення Уряду Швейцарії Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Олег Котенко провів робочу зустріч із представником Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії, послом Сімоном Гайссбюлером.

Спільно відвідали Школу кримінальних наук Лозаннського університету, де ознайомилися з інноваційними технологіями, які використовують у пошуку та ідентифікації зниклих безвісти осіб.

Фахівці університету поділилися напрацюваннями, щодо прискорення виявлення ДНК-експертиз та розробки сучасних дронів для встановлення місць масових поховань.

Також Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко обговорив із Сімоном Гайссбюлером подальші напрямки двосторонньої співпраці Швейцарії та України.

«Взаємодія з міжнародними партнерами – це крок вперед у пошуковій роботі. Дякуємо швейцарській стороні, що не стоїть осторонь проблеми зниклих безвісти в Україні та всіляко допомагає нам прискорити процес пошуку та ідентифікації загиблих. Ми це дуже цінуємо!» – наголосив під час зустрічі Олег Котенко.