ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Спільно з міжнародними донорами продовжуємо підтримувати родини зниклих безвісти осіб

Спільно з міжнародними донорами продовжуємо підтримувати родини зниклих безвісти осіб

Представники громадської організації долучилися до підсумкової конференції «Забезпечимо сталу підтримку разом» UCSO Fund.

Велика Британія підтримала ініціативу ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» в напрямку допомоги родинам зниклих безвісти осіб, зокрема щодо надання цій категорії населення психологічної підтримки та юридичного супроводу.

У співпраці з ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» було надано юридичні консультації та психологічну допомогу понад двом тисячам родин осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Це стало можливо завдяки отриманому гранту у рамках програми Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні, яка реалізується у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

▪️Крім того, в рамках реалізації гранту відбулося навчання пошукових груп із мінної безпеки та керування БПЛА, а також для них провели триденний тренінг з психологічної резильєнтності.

«Дякуємо партнерам за підтримку однієї з найбільш вразливої категорії населення – родин зниклих безвісти осіб. Ми цінуємо вашу допомогу в такий складний для України час і сподіваємося на подальшу співпрацю!» – заначив під час конференції представник громадської організації Олександр Кульга.