ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Тривала відсутність результатів ДНК-експертизи тіл з Оленівки пов’язана з розслідуванням інших аспектів злочину

Тривала відсутність результатів ДНК-експертизи тіл з Оленівки пов’язана з розслідуванням інших аспектів злочину

Сьогодні в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими відбулась зустріч з рідними військовослужбовців Нацгвардії України, на якій був присутній радник Уповноваженого зі зниклих безвісти Іван Ангелін.

Одним із болючих питань стала проблема ідентифікації 54 тіл захисників із Оленівки, які Офісу Уповноваженого вдалося повернути після тривалих переговорів та за посередництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

«Повернувши тіла,  ми передаємо їх на судово-медичну експертизу до профільних закладів. Далі слідчий повідомляє відомості про загиблих безпосередньо родичам. Проблема тривалої ДНК-експертизи скоріше за все пов’язана з розслідуванням інших аспектів злочину в Оленівці!» – резюмував під час зустрічі Іван Ангелін.

Присутні домовились вжити заходів для прискорення процесу ідентифікації тіл, зокрема знайти можливості збільшити кількість відповідних лабораторій.