ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Чернігові відбувся брифінг регіонального представника Уповноваженого зі зниклих безвісти

У Чернігові відбувся брифінг регіонального представника Уповноваженого зі зниклих безвісти

Регіональний представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Чернігівській області Євген Артюх розповів жителям регіону з чого розпочати та куди звертатися у випадку зникнення близької людини під час війни.

Присутнім роз’яснили повний алгоритм дій у разі зникнення. Зокрема, першим кроком є написання заяви до правоохоронних органів щодо факту зникнення, потім через кілька днів варто звернутися до слідчого для отримання витягу з ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань).

Представник Уповноваженого наголосив, якщо мова йде про зникнення військового, то для отримання акту службового розслідування треба звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

«Найголовніше, що мають пам’ятати громадяни – перевірену та правдиву інформацію надають лише офіційні державні структури. У жодному разі не передавайте інформацію про зниклих стороннім особам, адже вона може потрапити до рук ворога. Якщо ж виникли труднощі щодо алгоритму дій, варто звертатися до регіонального представника Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти чи інших компетентних структур!» – наголосив  під час брифінгу Представник Уповноваженого Євген Артюх.