![](https://grupa-patriot.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Знімок-екрана-2023-08-09-о-16.49.01.png)
За участі представників Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Дніпрі та Кривому Розі, Алли Макух і Олени Сугак, відбулася зустріч з представниками слідчих Нацполіції, Донецької та Луганської прокуратури.
Під час заходу обговорили низку питань, які пов’язані з ДНК експертизою, зокрема направленням на її проходження, затримку видачу витягів і відповідей від військових частин. Крім того, пройшлися по запитах, що надходять від родичів зниклих військовослужбовців.
Зрештою сторони домовилися покращувати співпрацю у розв’язанні нагальних питань, що стосуються пошуку.
Зазначимо, що зустріч відбулася за посередництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста.
«Слідчі відіграють важливу роль у процесі пошуку зниклих безвісти. Тому діалог між усіма компетентними органами вкрай необхідний», – зазначила представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Дніпропетровській області Алла Макух.
Жителі Дніпропетровщини можуть записатися на прийом або ж отримати консультацію представника Уповноваженого за телефоном +38 (096) 209-79-12, а у Кривому Розі за телефоном +38 (050) 875-02-68.