ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Дніпрі представники Уповноваженого зі зниклих безвісти та слідчі правоохоронних органів налагоджують співпрацю

У Дніпрі представники Уповноваженого зі зниклих безвісти та слідчі правоохоронних органів налагоджують співпрацю

За участі представників Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Дніпрі та Кривому Розі, Алли Макух і Олени Сугак, відбулася зустріч з представниками слідчих Нацполіції, Донецької та Луганської прокуратури.

Під час заходу обговорили низку питань, які пов’язані з ДНК експертизою, зокрема направленням на її проходження, затримку видачу витягів і відповідей від військових частин. Крім того, пройшлися по запитах, що надходять від родичів зниклих військовослужбовців.

Зрештою сторони домовилися покращувати співпрацю у розв’язанні нагальних питань, що стосуються пошуку.

Зазначимо, що зустріч відбулася за посередництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

«Слідчі відіграють важливу роль у процесі пошуку зниклих безвісти. Тому діалог між усіма компетентними органами вкрай необхідний», ­– зазначила представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Дніпропетровській області Алла Макух.

Жителі Дніпропетровщини можуть записатися на прийом або ж отримати консультацію представника Уповноваженого за телефоном +38 (096) 209-79-12, а у Кривому Розі за телефоном +38 (050) 875-02-68.