![](https://grupa-patriot.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/турнір-1.png)
II відкритий турнір з боксу «Кубок Соломʼянки» пройшов у Києві.
Про це повідомляє «Патріот Донбасу».
Змагання, участь у яких приймали понад 200 спортсменів, організував Петро Ткаченко. Він є майстром спорту України з боксу, випускник Броварського вищого училища фізичної культури та спорту, а нині директор ДЮСШ.
Учасниками турніру були представники Боярської МТГ.
Зокрема Артем Мельниченко здобув бронзову медаль (перший бій був переможний, а у другому програв), а от Артем Коцюба зазнав поразки у протистоянні з досвідченим спортсменом, який представляє Броварі.
Після завершення II відкритого турніру з боксу «Кубок Соломʼянки» спортсменів нагородили пам’ятними подарунками.
![](https://donpatriot.news/wp-content/uploads/2024/03/image-106-800x450.jpg.pagespeed.ce.N4LYGiTk8A.jpg)
![](https://donpatriot.news/wp-content/uploads/2024/03/image-107-600x600.jpg)
![](https://donpatriot.news/wp-content/uploads/2024/03/image-108-450x600.jpg)