ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Києві відбулася зустріч представників КОФБ з боксером Дмитром Ловчинським, який здобув ліцензію на Олімпіаду

У Києві відбулася зустріч представників КОФБ з боксером Дмитром Ловчинським, який здобув ліцензію на Олімпіаду

Захід для відзначення досягнення Дмитра Ловчинського, який на цьогорічній Олімпіаді стане першим боксером з Київщини за останні 30 років, відбувся у столиці.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу».

Подія організована президентом Київської обласної федерації боксу Юліаном Москаленком. Зустріч відвідали віцепрезиденти Олег Котенко, Володимир Матвійчук, Сергій Дзінзірук, Юрій Нужненко, Віктор Постол, член наглядової ради Костянтин Калашніков.

Також були присутні в.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної ради Володимир Стеценко, депутати, директор комунального закладу «Центр олімпійської підготовки» Лариса Шарай, віцепрезидент Броварської школи боксу Сергій Єрченко.

Учасники зустрічі побажали успіху Дмитру Ловчинському на майбутній Олімпіаді в Парижі.

«Всі, хто займався спортом, розуміє, який це тяжкий шлях і скільки роботи варто проводити для того, щоб досягти перемоги. Наш спортсмен – живий приклад, як з дитинства працюєш, мрієш, ставиш цілі та йдеш до них. Тандем Дмитра та його тренера ­– це результат, це довгоочікувана ліцензія на Олімпіаду. Бажаю гідно підготуватися до змагань, ми максимально будемо тебе підтримувати», – сказав президент КОФБ Юліан Москаленко.

В.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський Дмитру Ловчинському та заслуженому тренеру Олександру Поліщуку вручив грамоти та цінні подарунки.

Крім того, присутні на зустрічі функціонери та представники благодійних фондів підтримали боксера фінансово.

Нагадаємо. Олімпійські Ігри 2024 в Парижі пройдуть з 26 липня по 11 серпня.