ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Київській області відбулася зустріч представників Федерації Боксу Боярської ОТГ

У Київській області відбулася зустріч представників Федерації Боксу Боярської ОТГ

Зустріч представників Федерації Боксу Боярської ОТГ відбулася на Київщині.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу».

На заході, під час якого обговорили низку важливих питань, були присутні віцепрезидент Київської обласної федерації боксу Олег Котенко, тренери, функціонери та представники ЗМІ.

Одним з перших оголошень стало те, що вдалося домовитися з Анною Лисенко, учасницею Олімпійських Ігор 2020 року в Токіо, проводити показові тренування для спортсменів територіальної громади.

«Коли юні боксери будуть брати приклад зі спортсменів, які про Олімпійські Ігри знають не з телебачення, а самі приймали в них участь – це буде найкращим уроком для них», – зазначив Котенко.

Не менш важливим також було обговорення календарного планування. Зокрема мова йшла про проведення боксерських турнірів. Один із таких у поточному році хочуть провести на Київщині, а до участі в ньому планують залучити клуби.

Зрештою, віцепрезидент Київської обласної федерації боксу Олег Котенко, тренери та функціонери, проговорили необхідні деталі, пропозиції, концепцію загалом. Всі представники, як один вважають, що проведення клубного боксерського турніру є важливим.

«Клубний боксерський турнір на Київщині може об’єднати велику кількість шкіл регіону. Його проведення дозволить визначити кращих з кращих. Бо всі, хто виходить на ринг це вже переможці», – наголосили вони.