![](https://grupa-patriot.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/Знімок-екрана-2023-11-09-о-09.34.08.png)
Три матчі зіграно у перший ігровий день чемпіонату України з волейболу першої та другої ліги, що стартував у Боярці.
Про це повідомляє ГО «Група Патріот».
У змаганнях жіночої Першої ліги з волейболу сьогодні зіграно матч «Збірна Полтавської області – ВК «Решетилівка» – ВК «Максимум», рахунок матчу 3:0 на користь полтавців.
А от у змаганнях Другої ліги серед чоловіків відбулося два матчі. Першими на майданчик вийшли «Збірна Полтавської області – ВК «Решетилівка» – ВК «Боярка» 0:3, а після них зіграли ВК «Ірпінь» – ВК «Боярка-Патріот» 3:0.
У суботу матчі чемпіонату України з волейболу першої та другої ліги продовжаться.