ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Запоріжжі напрацьовують механізм взаємодії родин зниклих осіб зі слідчими

У Запоріжжі напрацьовують механізм взаємодії родин зниклих осіб зі слідчими

Відбулася робоча зустріч регіонального представника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин в Запорізькій області Олени Орєшкіної із слідчими Нацполіції та представниками прокуратури.

Під час зустрічі обговорили низку питань, що стосуються призначення молекулярно-генетичної експертизи, обліку ДНК-матеріалів та алгоритму відбору матеріалів для проведення експертиз.

Також обговорили співпрацю між слідчими Нацполіції Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей. Ці кроки мають сприяти не тільки результативності роботи, а й зв’язку з родичами зниклих. Зокрема, слідчі повинні повідомляти заявників про пересилання експертиз в інші структури.

«Передача справ в інші регіони за підслідністю часто призводить до відсутності зв’язку родичів зі слідчими, які ведуть розслідування. Щоб уникнути проблемних моментів, маємо спільно напрацювати процес інформування та взаємодії між родинами та слідчими!» – наголосила Олена Орєшкіна.

Родичам слід пам’ятати, що надання перевіреної інформації та своєчасне повідомлення слідства про нові факти зникнення може значно пришвидшити процес пошуку.

Нагадаємо, в Запорізькій області звернутися до регіонального представника Уповноваженого можна особисто за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226 або ж за телефоном: +38 (068) 446-58-09.