ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » ​​У Запоріжжі родини зниклих безвісти можуть отримати безоплатну правову допомогу

​​У Запоріжжі родини зниклих безвісти можуть отримати безоплатну правову допомогу

У Запорізькому центрі безоплатної правової допомоги відбулася зустріч регіонального координатора з питань осіб, зниклих безвісті за особливих обставин в Запорізькій області Оленою Орєшкіною з юристами та адвокатами центру БПД.

Сторони обмінялися думкам відносно шляхів вдосконалення правового регулювання суспільних відносин, пов’язаних із набуття статусу осіб, зниклих безвісті за особливих обставин,   обговорили основні проблеми, які виникають у родичів зниклих безвісті, шляхи правового вирішення цих проблем.

Родичі зниклих безвісті за особливих обставин є потерпілими та дуже часто потребують правової допомоги. Опинившись у тяжкому становищі, вони намагаються знайти вихід, починають пошук близьких різними способами, звертаються до різних структур. Родини потерпілих мають проблеми  із визначення до якої структури з яким питанням можна звернутися, не знають як скласти та правильно надіслати звернення до військової частини, державних структур, мають інші проблеми.

Враховуючи, що більшість родин належать до малозабезпечених та вразливих верст населення, є внутрішньо переміщеними особами, якісну безоплатну правову допомогу вони можуть отримати у Запорізькому міському центрі з надання безплатної правової допомоги.

Сторони домовились, що кожну п’ятницю адвокати будуть вести прийом на базі Запорізького регіонального координаційного центру з питань зниклих безвісті за особливих обставин за адресою: м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10, кабінет №217. Прийом здійснюється за попереднім записом за телефоном: +38 (068) 446-58-09.