ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Уповноважений продовжує інспектувати представництва в регіонах

Уповноважений продовжує інспектувати представництва в регіонах

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко продовжує інспектувати роботу представництв у регіонах. З робочим візитом він відвідав представництво в Донецькій області.

Спільно з пошуковими групами та командою регіонального представництва на чолі з Костянтином Черніковим обговорили проблемні питання, які виникають в роботі.

Представник Уповноваженого постійно взаємодіє з Олексієм Юковим та його пошуковою командою. Наразі пошуковці щоденно піднімають тіла на звільнених територіях Донеччини. Щоб якомога швидше повернути тіла рідним, пошукові команди йдуть одразу за групами наступу.

Разом їм вдалося налагодити комунікацію з держорганами й місцевими жителями, завдяки чому вдається знаходити нові місця ймовірних поховань. Ці локації наносяться на інтерактивну карту та в подальшому відпрацьовуються пошуковими групами Уповноваженого.

Наразі значна частина області перебуває під окупацією, через відсутність інформації людям із тих територій досить складно повідомляти про зникнення їх рідних.

За словами Костянтина Чернікова, місцеві органи влади постійно ведуть роз’яснювальну роботу, щодо роботи регіонального представництва Уповноваженого на Донеччині.

«Попри все пережите, люди не втратили довіру до нашої команди та безпосередньо до пошуковців, які працюють на Донеччині. Через постійні обстріли тут працювати дуже складно, втім наша команда справляється з усіма викликами сьогодення!» – наголосив під час зустрічі Олег Котенко.

У Донецькій області родини зниклих безвісти можуть записатися на прийом або отримати консультацію від представника Уповноваженого за телефоном: (097) 250-37-91.