ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин провів виїзну нараду з пошуковцями

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин провів виїзну нараду з пошуковцями

Днями в Слов’янську відбулася виїзна нарада Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка з командиром пошукових груп Олексієм Юковим та регіональним представником в Донецькій області Костянтином Черніковим.

Наразі пошуковці відпрацьовують імовірні місця поховань на звільнених територіях Донецької, Луганської та Харківської областей.

Попередньо дані про локації, де знаходяться тіла загиблих, було нанесено на інтерактивну карту. Це сприяє більш ефективній роботі пошуковців.

Одразу після звільнення територій вони спільно з ДСНС та Нацполіцією відпрацьовують попередньо відомі локації. Лише за останній місяць вдалося підняти тіла п’ятдесяти загиблих.

«ЗСУ продовжує сприяти пришвидшенню повернення тіл загиблих. Захисники забезпечують безпекову ситуацію для роботи пошукових груп. Також на допомогу приходять місцеві жителі, які повідомляють про нові місця поховань. Робота пошуковців не припиняється ні на мить», – розповідає Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.