ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Уповноважений зі зниклих безвісти займається розшуком не тільки зниклих військових, але й цивільних

Уповноважений зі зниклих безвісти займається розшуком не тільки зниклих військових, але й цивільних

Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко взяв участь у засіданні круглого столу «Особливості роботи з повернутими з полону бійцями та розшук зниклих безвісти» в Military Media Center. До заходу також долучилися представники силових структур і громадських організацій.

Одним з актуальних питань, яке хвилює громадськість, є розшук зниклих безвісти цивільних осіб.

Уповноважений зауважив, що держава робить усе можливе, щоб розшукати не тільки зниклих безвісти захисників і захисниць, але й цивільних громадян.

Ті, хто втратив зв’язок із рідними, повинні пройти певний алгоритм дій. Зокрема, звернутися на гарячі лінії Офісу Уповноваженого. Одразу після відпрацьованого рідними алгоритму розпочинається пошукова робота.

«Багато людей помилково вважають, що ми шукаємо виключно військових. Ми ж своєю чергою приймаємо запити й про зниклих цивільних. Якщо ваша рідна людина зникла безвісти, звертайтеся на наші гарячі лінії або ж до регіональних координаторів», – зауважив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Нагадуємо, працює гаряча лінія Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247. Повідомити про зниклих також можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber і Telegram на номер: (095) 896-04-21.