ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » В Ізюмі вшанували пам’ять загиблих осіб, які вважалися зниклими безвісти за особливих обставин

В Ізюмі вшанували пам’ять загиблих осіб, які вважалися зниклими безвісти за особливих обставин

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко спільно з представниками посольств Канади, Швейцарії та Швеції, представниками місцевої влади Харківщини вшанували пам’ять загиблих у місті Ізюм.

Церемонія вшанування відбулася на місці масового поховання, де минулого року пошуковцям Офісу Уповноваженого спільно з пошуковими групами Цивільно-військового співробітництва Генштабу ЗСУ, Нацполіції та Прокуратури Харківської області вдалося підняти понад 400 тіл загиблих, серед яких були діти та 26 оборонців.

Це місце масового поховання було ідентифіковано фахівцями аналітичного відділу Уповноваженого на відео з ворожого телеграм-каналу.

Також після деокупації  було виявлено поховання й на територіях інших населених пунктів Ізюмського району, зокрема в населених пунктах Довгеньке та Кам’янка.

«Майже рік тому наші аналітики ідентифікували на відео місце поховання загиблих захисників поблизу Ізюма. Попередньо було відомо про братську могилу, де поховано 17 захисників. Приїхавши на місце ексгумації, виявилося, що кількість поховань у сотні разів більша. Процес ексгумації був складним, але спільно нам вдалося це зробити в найкоротші терміни. Дякую всім, хто долучився до цього процесу!» – наголосив Уповноважений Олег Котенко.