ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Як діяти коли отримали витяг з реєстру з відсутньою інформацією про зниклу особу?

Як діяти коли отримали витяг з реєстру з відсутньою інформацією про зниклу особу?

Від початку травня в Україні запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

До первинної бази реєстру потрапила кожна зникла за особливих обставин особа, про яку було заявлено в органи Нацполіції. Саме з дати подання в поліцію заяви про зникнення, людина вважається такою, що зникла безвісти за особливих обставин.

Для підтвердження факту зникнення особи за особливих обставин, у тому числі у зв’язку з воєнними діями та окупацією, необхідна перевірка всіх наявних відомостей.

Уповноважений з питань зниклих безвісти Олег Котенко разом з підрозділами сил оборони та правоохоронцями вживає заходів для якнайшвидшої перевірки обставин зникнення кожної особи.

Після чого члени сім’ї таких осіб можуть отримати витяг з реєстру із зазначенням дати набуття статусу зниклої безвісти за особливих обставин.

Офіс Уповноваженого разом з Міністерством внутрішніх справ продовжують співпрацю задля покращення якості та своєчасності публічних послуг Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Якщо родина отримує витяг з реєстру із записом «Інформація в Єдиному реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин відсутня», членам сім’ї військовослужбовця рекомендовано повідомити про це Уповноваженого за телефоном: (050) 240-85-29.

Також рекомендуємо через три робочі дні повторно подати заяву про видачу витягу до Департаменту інформатизації Міністерства внутрішніх справ за адресою: м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10 або на електронну пошту: pgmia@mvs.gov.ua

.