ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Як заповнити онлайн-анкету про зниклу безвісти особу: алгоритм дій

Як заповнити онлайн-анкету про зниклу безвісти особу: алгоритм дій

Для того, щоб заповнити анкету необхідно відкрити офіційний сайт МВС України та обрати вкладку діяльність й перейти за посиланням на Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Наступним кроком слід обрати активне посилання на Анкету особи, яка зникла безвісти за особливих обставин.

За чим заявнику запропонують авторизуватися в Єдиному вікні для громадян за допомогою електронного підпису, Дія.Підпису чи Bank ID.

Такий вид авторизації дає можливість підтвердити вам свої особисті дані. Під час онлайн-реєстрації необхідно обов’язково надати дозвіл на обробку персональних даних.

Після проходження авторизації, для подачі заяви про зниклу безвісти особу, скористайтеся активної клавішею «Замовити послугу» (розташована в правому верхньому куті екрану).

В наступному вікні слід обрати послугу «Подача анкети про особу, зниклу безвісти за особливих обставин до Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин» (для цього прогорніть вміст сторінки браузера до самого низу).

Далі заявнику слід заповнити анкетні дані про цивільну чи військову особу, з якою втрачено зв’язок через війну.

Надані вами дані будуть передані до Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин при МВС України.

Якщо у вас під час авторизації чи заповнення анкетних даних про зниклу особу виникли питання, зверніться до контактного центру МВС за телефоном: +380 (44) 334 40 35.