ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » За минулий місяць фахівці колл-центру ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» проконсультували понад 15 тисяч заявників

За минулий місяць фахівці колл-центру ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» проконсультували понад 15 тисяч заявників

Представники громадської організації «ГРУПА ПАТРІОТ» продовжують комплексну роботу з родинами зниклих безвісти осіб.

▪️ Минулого місяця під час особистих та групових зустрічей співзасновник громадської організації Олег Котенко спільно з радниками надали допомогу близько 500 родинам осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

▪️ На гарячу лінію впродовж місяця надійшло понад 15 тисяч звернень, на які було надано фахові консультації.

▪️ Гаряча лінія юридичної допомоги від початку свого функціонування опрацювала та надала відповідні роз’яснення для близько 1,5 тисячі заявників.

▪️ Робота з родинами зниклих безвісти осіб також триває в регіонах. Щоденно регіональні представники відокремлених підрозділів здійснюють індивідуальний прийом громадян.

Крім того, в областях за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» впродовж місяця надавалася фахова юридична та психологічна допомога. Робота в напрямку психологічної допомоги та юридичного супроводу в регіонах триває. Щоб отримати допомогу, необхідно звернутися до регіонального представника ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» у вашій області.

Нагадаємо, звернутися за допомогою в пошуку зниклої безвісти людини можна на гарячу лінію ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» за телефоном: 0 800 339 247. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21. Для отримання юридичної консультації звертайтеся на гарячу лінію: (066) 053-11-39.