ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Федерація боксу Київської області отримала нового віцепрезидента

Федерація боксу Київської області отримала нового віцепрезидента

Новим віцепрезидентом Федерації боксу Київської області призначено Олега Котенка.

Про це повідомляє ГО « Група Патріот».

Призначення відбулося сьогодні, 18 жовтня, під час проведення звітно-виборчої конференції, яка присвячена 20-річчю Київської обласної Федерації боксу.

«Щиро дякую членам федерації боксу за довіру. Буду робити все, щоб на Київщині зростали не тільки майбутні чемпіони України, але й світу. Маємо вирощувати здорову, сильну духом націю. Зроблю все від мене залежне, щоб не тільки зберігати добрі традиції та досягнення київської боксерської школи, але й примножувати досягнення та здобутки наших спортсменів. Бокс – це про загартованість, яка зараз так необхідна молодому поколінню», ­­­– сказав Котенко.

Також під час заходу шляхом голосування на посаду президента Федерації боксу Київської обласної обрано Юліана Москаленка, який став наступником Костянтина Калашнікова.

Крім того, учасники конференції вшанували пам’ять загиблих на війні членів Київської обласної федерації боксу, відзначили спортсменів, тренерів, партнерів, обрали старших тренерів збірних чоловічих і жіночих команд, головного суддю, спортивну та наглядову ради.

Серед тих, хто був присутній на події, варто згадати президента Федерації боксу України Кирила Шевченка.