ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Пошуковці впроваджують інноваційні методи відпрацювання локацій імовірного зникнення захисників

Пошуковці впроваджують інноваційні методи відпрацювання локацій імовірного зникнення захисників

Пошукові команди ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» відпрацювали тренувальні вправи на наземному розвідувальному дроні, який буде використовуватися при піднятті тіл загиблих героїв.

Під час пошукових місій дуже важливо, щоб члени пошукових команд максимально притримувалися мір безпеки.

Часом відпрацювання локацій відбувається впритул наблизившись до ворога, тож не завжди є можливість власноруч пересвідчитися чи в дійсності там перебуває тіло загиблого героя.

Відтепер, щоб убезпечити себе від ворожої атаки та вибухонебезпечних предметів, в таких екстремальних умовах буде використовуватися наземний розвідувальний дрон. Лише пересвідчившись, що на локації дійсно знаходяться тіла (останки) загиблих та дочекавшись оптимальної безпекової ситуації, пошуковці одразу ж розпочнуть процедуру ексгумації.

Найближчим часом пошуковці вирушать тестувати розвідувальний дрон на лінію фронту на локації ймовірного зникнення героїв.

Також невдовзі буде відпрацьовано нову методику підняття тіл з допомогою наземних медико-евакуаційних дронів. Наші команди стануть першими, хто застосує нову, інноваційну практику ексгумаційних місій в Україні, завдяки якій вдасться прискорити повернення загиблих захисників додому.