ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Індивідуальний підхід до родин зниклих безвісти прискорює пошукову роботу

Індивідуальний підхід до родин зниклих безвісти прискорює пошукову роботу

Щоденно Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко проводить індивідуальні зустрічі з родинами, які через війну втратили зв’язок зі своїми рідними.

Під час таких зустрічей не тільки проводиться консультація, щодо алгоритмів дій, але й одразу ж вирішуються проблемні моменти, з якими стикаються родини зниклих.

Кожен із них за потреби отримує фахову юридичну консультацію, встановлюється контакт зі слідчим та іншими структурами, дотичними до пошуку зниклих безвісти.

«Для нас головне, щоб кожна така зустріч приносила результат – прискорювала розшук зниклої особи. Наше завдання не тільки морально підтримати ці родини, але й допомогти у вирішенні питань, що стосуються розшуку їх рідних. Індивідуальний підхід до родин зниклих безвісти прискорює пошукову роботу, а це в нашій діяльності головне!» – наголошує Олег Котенко.

Нагадуємо, працює гаряча лінія Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247. Повідомити про зниклих також можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber і Telegram на номер: (095) 896-04-21.