ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Закарпатті триває серія зустрічей з родинами зниклих безвісти осіб

На Закарпатті триває серія зустрічей з родинами зниклих безвісти осіб

У Закарпатській області триває серія зустрічей представника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Власти Рейпаші з родинами, які втратили зв’язок зі своїми рідними.

Сьогодні Власта Рейпаші за участі заступника голови Закарпатської ОВА Петра Добромільського та юриста регіонального представництва Уповноваженого Олесі Трагнюк  зустрілися з родинами зниклих безвісти осіб.

Під час зустрічі поговорили про найбільш актуальні проблеми, з якими стикаються рідні зниклих осіб. Зокрема, це стосувалося питань, вирішення яких потребує фахової юридичної допомоги.

Також присутнім вкотре нагадали про інформаційну тишу. Ворог продовжує моніторити український інформаційний прості. Безпосередньо це також стосується тематичних груп у соціальних мережах, де  розміщують дані про зниклих безвісти військовослужбовців.

Пам’ятайте, розповсюдження персональних даних зниклих осіб може нашкодити їм.

Своєю чергою, заступник голови ОВА Петро Добромільський запевнив, що місцева влада готова всебічно сприяти вирішенню проблемних питань родин зниклих безвісти осіб.

Найближчим часом за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» в Закарпатській області продовжаться зустрічі з родинами зниклих безвісти, зокрема представниця Уповноваженого анонсувала зустрічі в Рахові, Хусті, Тячеві, Іршаві, Міжгір’ї, Воловці, Виноградові, Берегові.

Бажаючі зареєструватися можуть попередньо заповнити гугл-форму, перейшовши за посиланням.