ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Міжнародні партнери продовжують підтримувати пошукові групи

Міжнародні партнери продовжують підтримувати пошукові групи

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко в рамках робочої поїздки в місто Ізюм долучився до круглого столу, щодо проблемних питань, які стосуються зниклих безвісти осіб.

Круглий стіл відбувся за сприяння Фонду «Партнерства за сильну Україну», який об’єднав у собі підтримку нашої країни від п’яти держав партнерів. До круглого столу також долучилися представники місцевої влади, поліції та правозахисні громадські організації.

Під час обговорення сконцентрували увагу на підтримці родин осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, та проблемних моментах, які стосуються ексгумації тіл загиблих.

Представники фонду запевнили, що будуть всіляко підтримувати ці напрямки роботи. Найближчим часом пошукові групи Уповноваженого отримають від держав партнерів необхідне обладнання та засоби індивідуального захисту.

Також стало відомо, що партнери готові підтримувати організації громадського суспільства, чия робота спрямована на допомогу родинам зниклих безвісти осіб.

«Дякуємо, країнам-партнерам, за те, що не стоять осторонь проблем зниклих безвісти. Ми цінуємо вашу підтримку. Саме завдяки вашій небайдужості вдасться прискорити пошуковий процес!» – зауважив під час круглого столу Уповноважений Олег Котенко.