ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Регіональні представництва Уповноваженого напрацьовують нові механізми пошуку зниклих осіб

Регіональні представництва Уповноваженого напрацьовують нові механізми пошуку зниклих осіб

Сьогодні під головуванням радника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Івана Ангеліна відбулася нарада з представниками в західних регіонах.

Під час зустрічі обговорили подальші шляхи взаємодії між представництвами в регіонах та державними органами, які дотичні до пошуку зниклих та ідентифікації тіл.

Як зазначили на зустрічі, наразі представництва Уповноваженого в регіонах вибудували чіткий механізм взаємодії з відповідальними структурами, який прискорює процес пошуку та комунікацію з рідними зниклих безвісти.

Іван Ангелін повідомив, що наразі напрацьовуються нові механізми пошуку та ідентифікації зниклих безвісти за особливих обставин.

«Ми постійно напрацьовуємо нові механізми пошуку зниклих осіб. Також всіляко сприяємо соціальному та юридичному супроводу родин зниклих безвісти. Сподіваємося на подальшу активну взаємодію між Офісом Уповноваженого та іншими держорганами, адже лише спільно ми можемо прискорити процес пошуку!» – наголосив під час наради радник Уповноваженого Іван Ангелін.