ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Міжнародні партнери сприяють розширенню мережі регіональних представництв Уповноваженого

Міжнародні партнери сприяють розширенню мережі регіональних представництв Уповноваженого

Офіс Уповноваженого продовжує співпрацю з міжнародними донорами, які не стоять осторонь проблематики зниклих безвісти осіб.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Львові, під час зустрічі з регіональними  представниками Олег Котенко передав надану Міжнародним Комітетом Червоного Хреста оргтехніку для представництв у областях.

Також Офіс Уповноваженого активно співпрацює з Міжнародним фондом «Відродження», який всіляко сприяє роботі представництв.

«Розуміємо всю складність пошукової роботи та ідентифікації зниклих безвісти осіб. Вважаємо за потрібне інвестувати саме в людей, які реально допомагають і підтримують родини зниклих безвісті. Готові й надалі сприяти розвитку мережі регіональних представництв Офісу Уповноваженого, щоб прискорити пошуковий процес!» – наголосила під час зустрічі представниця Міжнародного фонду «Відродження».

Наразі також триває переговорний процес, щодо підтримки команди Уповноваженого іншими міжнародними донорами.

«Дякуємо нашим міжнародним партнерам підтримку нашої команди. Для нас дуже важлива ваша залученість до пошукового процесу. Саме завдяки вам робота стає більш ефективною!» – наголосив Олег Котенко.