ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Триває співпраця з громадськими організаціями, які підтримують родини зниклих безвісти

Триває співпраця з громадськими організаціями, які підтримують родини зниклих безвісти

Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, продовжує співпрацювати з громадськими організаціями, які опікуються родинами зниклих.

За сприяння Міжнародного фонду Відродження, з метою покращення взаємодії в напрямку роботи з родинами зниклих осіб радник Уповноваженого з юридичних питань Іван Ангелін провів для членів громадських організацій вебінар «Підтримка родин зниклих безвісти: виклики часу та шляхи їх вирішення».

Серед  ключових напрямків роботи визначили юридичну та соціальну підтримку родин.

Іван Ангелін наголосив, що наразі Офіс Уповноваженого готує законопроєкт про внесення змін до законів, що стосуються надання родинам зниклих осіб безоплатної правової допомоги та правового статусу осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

«Дякуємо громадським організаціями за те, що продовжують підтримувати родичів зниклих осіб. Спільно нам вдасться зробити все для того, щоб кожна людина була повністю забезпечена юридичною підтримкою та всіма можливими соціальними гарантіями. Вірю, що спільними зусиллями нам все вдасться!» – наголосив Іван Ангелін.