ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Черкащині обговорили взаємодію з родичами зниклих безвісти військовослужбовців

На Черкащині обговорили взаємодію з родичами зниклих безвісти військовослужбовців

Представник Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Черкаській області Анна Донець взяла участь в обговорені питання взаємодії з родичами зниклих безвісти військовослужбовців.

Під час наради за участі представника Уповноваженого з прав людини та благодійників обговорили кроки, які варто зробити для налагодження діалогу з родичами зниклих безвісти за особливих обставин та координації дій між сторонами.

Також домовилися про налагодження співпраці з інституціями, залученими до процесу пошуку та проведення зустрічей із родинами зниклих осіб.

«Процес пошуку зниклих безвісти – це комплексна робота компетентних органів та родичів зниклих військовослужбовців. Лише спільним зусиллям ми можемо досягти бажаного результату», – зазначила під час зустрічі представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Анна Донець.

Жителі Черкащини можуть записатися на прийом або ж отримати консультацію представника Уповноваженого за телефоном: +38 (093) 384-90-97.