ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Родини зниклих безвісти повинні бути обізнані в правових аспектах

Родини зниклих безвісти повинні бути обізнані в правових аспектах

У Львові відбулася зустріч радника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Івана Ангеліна та регіонального представника Марії Петришин з родинами зниклих безвісти.

Під час зустрічі Іван Ангелін надав вичерпні роз’яснення на питання родин зниклих військовослужбовців, що стосувалися правових аспектів.

Зокрема, поговорили про алгоритм отримання витягу з єдиного реєстру осіб зниклих безвісти за особливих обставин та як налагодити комунікацію рідних зі слідчою військовою частиною.

Родини зниклих безвісти повинні бути обізнані в правових аспектах. Саме тому такі  зустрічі для них є дуже інформативними і продуктивними.

«Офіс Уповноваженого спільно з донорськими та партнерськими організаціями напрацьовує нові механізми пошуку та ідентифікації зниклих безвісти за особливих обставин. Наразі ми ведемо чергові перемовини з партнерами, які готові підтримувати як пошуковців, так і родини зниклих безвісти осіб. Ми вдячні кожному, хто не стоїть осторонь цієї масштабної проблеми!» – наголосив під час зустрічі радник Уповноваженого Іван Ангелін.

Нагадуємо, на Львівщині родини зниклих безвісти осіб можуть звернутися за консультацією або ж записатися на прийом за телефоном: +38 (098) 363-35-39.

Прийом громадян за попереднім записом здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Львів, вул. Тараса Бобанича «Хаммера», 1-А.