ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На деокупованих територіях України не припиняється пошук осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

На деокупованих територіях України не припиняється пошук осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Сьогодні відбулася робоча нарада за участі представників Генерального штабу ЗС України, Олега Котенка – члена громадської організацій ГО «ГРУПА ПАТІОТ» та пошуковців ГО «АДВІС ПЛАЦДАРМ» під керівництвом Олексія Юкова.

Головна мета зустрічі – системна взаємодія за напрямком пошукової роботи та повернення тіл (останків) полеглих Героїв.

За підсумками наради учасниками було досягнуто згоди, щодо взаємодії в рамках комунікації між силовими структурами та громадським сектором за напрямком спільних зусиль щодо розшуку зниклих безвісти осіб, зокрема діяльності пошуковців, які під час проведення пошукових заходів виявляють тіла (останки) загиблих внаслідок збройної агресії проти України на деокупованих територіях України.

Сторони домовилися, щодо розгляду можливості укладення меморандуму про співпрацю.

«Пошукова робота та підняття тіл загиблих героїв на звільнених територіях нашої країни не припинялася ні на мить. Дякуємо представникам Генштабу ЗС України за залученість до роботи досвідчених пошуковців. Впевнений, що співпраця між громадським сектором та силовими структурами значно прискорить пошук та ідентифікацію осіб, зниклих безвісти за особливих обставин!» – наголосив під час зустрічі Олег Котенко.