ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Відбулася онлай-зустріч із родинами зниклих та полонених захисників

Відбулася онлай-зустріч із родинами зниклих та полонених захисників

Сьогодні представники ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» Олег Котенко та Олег Хороших спільно з радником із юридичних питань Іваном Ангеліним зустрілися з рідними зниклих безвісти та полонених оборонців України.

Щоб максимально налагодити взаємодію та вирішити питання, які турбують рідних, зустріч проходила в форматі діалогу.

Індивідуально кожній родині зниклих і полонених бійців надали інформацію, щодо перебігу пошукової роботи.

Зокрема, рідні дізналися про віднайдені локації ймовірного зникнення захисників, стан їх відпрацювання, а також про встановлення фактів перебування деяких військових у полоні та ймовірні місця їх утримання.

Також присутні отримали фахові роз’яснення, щодо соціальних гарантій та юридичного супроводу для родин полонених та зниклих осіб. Загалом під час зустрічі вдалося вирішити всі нагальні проблемні питання кожного з присутніх.

«Від початку повномасштабного вторгнення ми отримали колосальний досвід спілкування з рідними зниклих осіб. Саме тому розуміємо на скільки сильно вони потребують інформації. Часом найменша деталь знайдена нашими аналітиками вселяє в них надію. Досвід показує, що взаємодія з рідними прискорює пошукову роботу. Тож продовжуємо йти з ними пліч о пліч, допоки не знайдемо кожного!» – наголошує Олег Котенко.