ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Донеччині органи місцевої влади долучаються до пошуку зниклих безвісти осіб

На Донеччині органи місцевої влади долучаються до пошуку зниклих безвісти осіб

У Донецькій області відбулася зустріч представника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Костянтина Чернікова та керівника пошукових груп Олексія Юкова з представниками органів місцевого самоврядування деокупованих територій.

Ключовою темою зустрічі була співпраця в пошуку локацій імовірного заховання.

«Для нас важливо, щоб люди сповіщали про такі локації. Якщо у вас немає змоги повідомити про це до Офісу Уповноваженого, то за таких обставин варто інформувати органи місцевої влади. Лише так ми зможемо якнайскоріше підняти тіла загиблих та достойно вшанувати їх пам’ять!» – наголосив під час зустрічі керівник пошукових груп Олексій Юков.

Також під час зустрічі представник Уповноваженого Костянтин Черніков наголосив присутнім про важливість інформування населення, щодо роботи представництва Уповноваженого та поінформував про першочерговий алгоритм дій вразі зникнення безвісти людини.

Наголошуємо, якщо вам відомі місця ймовірних заховань, повідомляйте їх на гарячу лінію Уповноваженого: 0 800 339 247. У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за телефоном: (095) 896-04-21.

У Донецькій області родини зниклих безвісти можуть записатися на прийом або отримати консультацію від представника Уповноваженого за телефоном: (097) 250-37-91.